شلوار سومالی انتحاری تروریستی حمله انتحاری

شلوار: سومالی انتحاری تروریستی حمله انتحاری گروه تروریستی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سرمربی معروف به لیگ برتر باز می‌گردد؟

پس از اخراج لوکا بوناچیچ از گسترش فولاد مسئولان این تیم با گزینه های مورد نظر به مذاکره پرداشختند و به نظر می رسد آنها توانستند با سرمربی باسابقه فوتبال کشور عز

سرمربی معروف به لیگ برتر باز می‌گردد؟

سرمربی معروف به لیگ برتر باز می گردد؟

عبارات مهم : ایران

پس از اخراج لوکا بوناچیچ از گسترش فولاد مسئولان این تیم با گزینه های مورد نظر به مذاکره پرداشختند و به نظر می رسد آنها توانستند با سرمربی باسابقه فوتبال کشور عزیزمان ایران به توافق برسند تا از این بعد بازهم فیروز کریمی را در لیگ برتر ببینیم.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از عدم موفقیت لوکا بوناچیچ به همراه تیم گسترش فولاد و شکست پنجم آنها در دیدار هفته هشتم برابر تراکتورسازی، مدیران این تیم که پیش از این دیدار نیز جهت عوض کردن سرمربی خود برنامه داشتند، تصمیم به عوض کردن در کادرفنی خود گرفتند و بدهید ترتیب مربی باسابقه کروات که سال ها در فوتبال کشور عزیزمان ایران حضور داشت را برکنار کردند.

سرمربی معروف به لیگ برتر باز می‌گردد؟

پس از این اتفاق مذاکرات جهت گزینش سرمربی تازه این تیم شروع شد و در میان نام های حاضر در فوتبال کشور عزیزمان ایران خبر می رسید فیروز کریمی و حسین فرکی مورد نظر تیم تبریزی هستند تا اینکه گویا تبریزی ها شب گذشته و بعد از بازی برابر تراکتورسازی و چند ساعت بعد از اخراج لوکا، با فیروز کریمی به توافق رسیدند و سکان هدایت تیم ارزش را به عهده وی گذاشتند. هرچند این خبر هنوز رسمی نشده است و این احتمال می رود گسترش فولادی ها و فیروز کریمی توافق حاصله را به هم بزنند ولی در صورتی که سرمربی جنجالی و پرسابقه فوتبال کشور عزیزمان ایران روی نیمکت گسترش فولاد بنشیند سعید رمضانی، محمد کرد منجیلی و مهدی ثابتی نیز به عنوان دستیار وی در هدایت گسترشی ها کمک خواهند کرد.

فیروز کریمی که سابقه قهرمانی در جام کلوب های آسیا را با تیم پاس در کارنامه خود دارد پیش از این نیز سرمربی گسترش فولاد بوده و در صورتی که توافق نهایی او و این تیم حاصل شود وی جهت دومین بار روی نیمکت این تیم می نشیند.

پس از اخراج لوکا بوناچیچ از گسترش فولاد مسئولان این تیم با گزینه های مورد نظر به مذاکره پرداشختند و به نظر می رسد آنها توانستند با سرمربی باسابقه فوتبال کشور عز

کریمی که از باسابقه ترین مربیان حاضر در فوتبال کشور عزیزمان ایران محسوب می شود تاکنون سرمربی بیش از 20 تیم حاضر در فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده است که از آن جمله می توان به سرمربیگری تیم های تراکتورسازی تبریز، استقلال تهران، پاس تهران، ذوب آهن و سپاهان اصفهان و … اشاره کرد. او آخرین بار در لیگ قبلی به عنوان سرمربی تیم صنعت نفت آبادان مشغول به فعالیت بود.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سرمربی | فوتبال | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs